Dostarczamy rozwiązania niezbędne praktycznie na każdym etapie budowy, wykończenia, dekoracji, czy renowacji mieszkań, domów i obiektów użytkowych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która na przestrzeni 20 lat stała się znaczącym producentem preparatów do wykańczania i renowacji domów oraz obiektów użytkowych. Zarówno dział badawczo – rozwojowy, jak i wdrożony system traceability pozwalają nam dostarczać naszym klientom produkty najlepiej dopasowane do ich potrzeb. Współpracujemy z sieciami handlowymi, hurtowniami, małymi sklepami i wykonawcami. Organizujemy szkolenia i pełną obsługę posprzedażową, dzięki czemu nasze produkty zagościły w wielu polskich i europejskich domach i biurach.

Bartłomiej Sawulski, Prezes Zarządu Unicell International sp. z o.o.
LuxDecor

LUXDECOR

Najwyższej jakości impregnaty, oleje, bejce i lakiery do drewna, które sprawią, że otoczenie nabiera pełnych barw na długie lata.

Primacol Professional

PRIMACOL PROFESSIONAL

Kompletna oferta środków czyszczących i dezynfekujących, gruntowników, farb wewnętrznych i fasadowych oraz innych niezbędnych przy budowie i remoncie.

Primacol Decorative

PRIMACOL DECORATIVE

Systemy kreatywnej dekoracji, które sprawią, że wnętrza domu, biura, restauracji, czy hotelu nabierają zupełnie nowego, indywidualnego charakteru.

Unicell.pl - Polski producent chemii budowlanej!

Marki własne

Na zlecenie innych producentów, sieci handlowych i dystrybutorów w Polsce oraz za granicą dostarczamy kompleksowe rozwiązania, od diagnozy potrzeb lokalnego rynku, po dostawę gotowego produktu według ściśle określonych parametrów. W ramach realizowanej usługi możemy zaproponować recepturę najlepiej odpowiadającą biznesowym potrzebom klienta oraz zaprojektować opakowania uwzględniające realia rynku docelowego. Nasze wieloletnie doświadczenie w sektorze private label pozwoliło nam zbudować solidne portfolio dużych klientów w Polsce i Europie Zachodniej.

Unicell.pl - Polski producent chemii budowlanej!

Usługi profesjonalne

Rozumiemy wysokie oczekiwania inwestorów i profesjonalnych wykonawców, realizujących obiekty biurowe, hotelowe, restauracyjne oraz inne wymagające rozwiązań najwyższej jakości. Dostarczamy dedykowane produkty o ściśle określonych parametrach i kolorystyce, szkolimy i pomagamy w realizacji najbardziej wymagających systemów kreatywnej dekoracji.

Współpraca

Nastawienie na realizację długofalowych celów i wzajemne zaufanie są podstawowymi elementami współpracy z sieciami handlowymi, dystrybutorami, hurtowniami, architektami, małymi sklepami i wykonawcami.

Castorama
Bricomarche
Merkury Market
Leroy Merlin
BRICOMAN - Proste Tanie Budowanie
Majster - Remont Budowa Hobby
OBI
PSB Group - Polskie Składy Budowlane
stofarb
Unicell.pl- Polski producent chemii budowlanej!

Współpracujemy z architektami, wykonawcami, hurtowniami i sklepami, dla których przygotowaliśmy odpowiednie narzędzia niezbędne w codziennej pracy z klientem.

Nasze doświadczenie w sektorze chemii budowlanej, własna produkcja i zbudowana sieć sprawdzonych partnerów, pozwalają nam dostarczać pełną gamę produktów spełniających nawet najbardziej restrykcyjne wymogi. Atrakcyjna i szeroka oferta, wsparcie marketingowe i szkoleniowe oraz programy lojalnościowe to atuty, które przede wszystkim pozwalają dostarczać najwyższy poziom usługi klientom, ale też umożliwiają naszym odbiorcom budować przewagę konkurencyjną na lokalnym rynku.

Fola

FOLA

Wszelkiego rodzaju folie specjalistyczne i budowlane, a w tym dachowe, fundamentowe, paroizolacyjne, pod ogrzewanie podłogowe oraz taśmy łączeniowe i narożnikowe.

Plasti King

PLASTIKING

Pełna oferta bardzo lekkich i trwałych parapetów wewnętrznych PVC i daszków do montażu nad drzwiami wejściowymi do budynków.

Kids Care

KIDSCARE

System zabezpieczeń, uchwytów, nakładek, osłon, zaślepek oraz innych akcesoriów zapewniających dziecku bezpieczne poruszanie się w domu.