PRACA OD ZARAZ

PRODUKCJA I MAGAZYN W WASILKOWIE

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zapraszamy również studentów.

ZADZWOŃ TERAZ

885 554 887

885 554 887

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych i twórczych pracowników, którzy swoim zaangażowaniem włączą się w dynamiczny rozwój naszej firmy. Cenimy wartości rodzinne i dobre warunki pracy. Doceniamy kreatywność i pracowitość, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie wsłuchujemy się w inne punkty widzenia. Zaskocz nas swoją osobowością i doświadczeniem!

Strefa studenta

Przejdź

Strefa profesjonalisty

Przejdź

Proces rekrutacyjny

Wysłanie CV

Rozmowa z kierownikiem

Rozmowa z dyrektorem działu

Decyzja

Oferty pracy

Opis stanowiska:

  • rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • koordynacja działań promocyjnych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • wskazana znajomość rynku tradycyjnego w branży farb i chemii budowlanej
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami
  • ambicja, upór, zaangażowanie
  • skuteczność w działaniu, orientacja na wynik
  • łatwość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Jeżeli nie znalazłeś interesujących Cię ofert pracy, a uważasz że masz odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i zaangażowanie, dzięki którym przyczynisz się do rozwoju naszej firmy, prześlij swoje CV i List motywacyjny przy pomocy przycisku „Aplikuj”.

STAŻE I PRAKTYKI

Zacznij swoją karierę z Unicell!

Unicell umożliwia przed wszystkim zdobycie nowej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego związanego ze studiowanym kierunkiem. W ramach praktyk lub stażu zostaną Ci zlecone do realizacji konkretne zadania, dzięki którym będziesz miał rzeczywisty wpływ na codzienne funkcjonowanie i rozwój firmy.

Jeżeli jesteś uczniem, studentem lub absolwentem szkoły lub uczelni technicznej będziesz mieć okazję pracować przy użyciu profesjonalnych narzędzi w laboratorium lub na produkcji, korzystając z nowoczesnego oprogramowania.

Jako student kierunków humanistycznych lub ekonomicznych możesz poznać w praktyce procesy związane z logistyką lub księgowością. Jeżeli interesuje Cię reklama, promocja i PR będziesz mógł uczestniczyć w projektach Działu Marketingu. Z dobrą znajomością języków obcych i chęcią poznania środowiska międzynarodowego możesz śmiało zwiedzić świat z Działem Eksportu.

Istotną rolę w pracy odgrywa dobra atmosfera. W Unicell panuje życzliwość, a pracownicy są otwarci na nowe osoby przychodzące do firmy, zawsze skorzy wyjaśnić wątpliwości i pomóc z problematycznymi zagadnieniami, dzięki czemu współpraca między ludźmi, a także między działami, przebiega płynnie i bez problemów. Unicell w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi kieruje się stabilnością zatrudnienia oraz perspektywą rozwoju zawodowego. Ponadto firma oferuje atrakcyjne warunki wynagrodzenia podzielone na część stałą i zmienną.

Kluczową rolę w firmie odgrywają ludzie, których doświadczenie, kreatywność i aktywne utożsamianie się z marką są podstawą jej sukcesu. Odpowiednie motywowanie i działania mające na celu wydobycie i wykorzystanie potencjału tkwiącego w każdym z pracowników, mają istotny wpływ na jakość oferowanych produktów. Kwalifikacje kadry są wciąż podnoszone w wyniku szkoleń i staży zawodowych, w których uczestniczą przedstawiciele poszczególnych zespołów. Również niezmiernie istotne jest kształtowanie świadomości wśród potencjalnych odbiorców, dlatego pracownicy firmy Unicell Poland prowadzą szkolenia produktowe na terenie całej Polski i wielu krajów Europy.

Na koniec stażu lub praktyk dostaniesz certyfikat ich ukończenia. Będzie zawierał nazwę działu, w którym odbywał się staż/praktyka, realizowane zadania oraz ocenę opiekuna. Dzięki temu będziesz mieć większe szanse na rynku pracy, ponieważ dostaniesz świadectwo podniesienia kompetencji zawodowych w czasie studiowania.