Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza firma zmieniła swoją nazwę. Od teraz nazywa się Unicell International Sp. z o.o. Zmiana wchodzi w życie z dniem 03.01.2022 roku.

Zmiana dotyczy jedynie nazwy firmy. Wszystkie pozostałe dane, w tym: NIP, KRS, numery kont bankowych, telefonów, adres siedziby, a także adresy poczty elektronicznej pozostają bez zmian.

-Nowa nazwa firmy to wynik rozwoju, jaki nastąpił w ciągu ostatnich dwóch lat – komentuje Bartłomiej Sawulski, Dyrektor Marketingu i Rozwoju. Od 2020 r. jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu Flugger Group, jednego z wiodących producentów farb i chemii budowlanej w Europie. Zmiana nazwy na Unicell International Sp. z o.o. była więc kwestią czasu, a z drugiej strony niezbędną formalnością. Jest to element strategii grupy Flugger – budowania pozycji Unicell jako wiodącego, europejskiego dostawcy produktów do sieci DIY. W związku z tym, część koncernu odpowiedzialna za dystrybucję produktów na rynkach skandynawskich również zmieniła nazwę na Unicell Nordic. Sam profil i asortyment przedsiębiorstwa nie ulegają zmianie.

Przypominamy, że firma Unicell Inernational Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku i ma swoją siedzibę w Wasilkowie. Jest producentem i dystrybutorem farb i chemii budowlanej.