Primacol Decorative, marka skupiająca produkty do dekoracji wnętrz, jest partnerem strategicznym Otwartych Dni Developerów. Impreza odbędzie się w dniach 25-26 listopada jednocześnie w kilkunastu polskich miastach. Uczestnicy będą mogli nie tylko kupić nowe mieszkanie, ale również dowiedzieć się, jak je zaaranżować, aby zyskało niepowtarzalny klimat, a także wygrać produkty do wykończenia wnętrz.

Dni Otwarte Developerów (www.dnideveloperow.pl) to wydarzenie skupiające najciekawsze oferty mieszkań i domów w całej Polsce. W związku z tym potencjalni klienci mogą obejrzeć interesujące ich nieruchomości w przeciągu dwóch dni (25-26 listopada br.). Na miejscu zawsze będą obecni przedstawiciele deweloperów, dlatego też od razu będzie można zasięgnąć opinii, uzyskać odpowiedzi na pytania oraz negocjować ceny. Dodatkowo każdy uczestników będzie miał możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów do dekoracji wnętrz marki Primacol Decorative. Szczególnie mieszkańcy Białegostoku będą mogli obejrzeć poszczególne efekty dekoracyjne (m.in. Farba betonowa, Royal Silk, Silver Sand) w specjalnym Show Room’ie marki, jaki powstanie na osiedlu Bocianie Gniazdo budowanym przy Alejach Solidarności przez firmę Mark-Bud.

-Wykorzystując System Kreatywnej Dekoracji marki Primacol Decorative, można w oryginalny sposób ożywić każde wnętrze, bez względu na to czy jest to mieszkanie, biuro czy lokal użyteczności publicznej – mówi Joanna Sawulska, Project Manager marki Primacol. Kiedy pojawiła się możliwość współpracy przy okazji Dni Otwartych Developerów, stwierdziliśmy że to bardzo dobra możliwość kontaktu z potencjalnymi klientami. Każdy, kto kupuje mieszkanie, chce je urządzić tak, aby było ładne i funkcjonalne. W tym miejscu pojawiamy się my i proponujemy cały szereg możliwości, w których liczą się zarówno wysoka jakość i przystępna cena. Kupno własnego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Chcemy dawać inspiracje, a tym samym mieć udział w kreowaniu ciekawych wnętrz.

Primacol Decorative, jako partner strategiczny wydarzenia, przygotował też specjalny konkurs, w którym nagrodami są produkty niezbędne na etapie wykończenia mieszkania. Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział i wygrać? Zadanie jest bardzo proste! Oto cztery kroki do zwycięstwa:

  1. Zapoznaj się z ofertą na www.decorative.primacol.pl/dni-developerow
  2. Z oferty Primacol Decorative wybierz efekt lub efekty, które Ci się najbardziej podobają
  3. Przedstaw, jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie z wybranym efektem dekoracyjnym. Forma dowolna: tekst, obraz, film, prezentacja i uzasadnij, dlaczego właśnie tak. Prześlij na adres: konkurs@primacol.pl
  4. Wygrywaj nagrody!!!

Konkurs trwa od 25.11.2017 do 15.12.2017. Regulamin dostępny jest na: www.decorative.primacol.pl/dni-developerow
Zapraszamy do udziału!