W dniach 15-17 września bieżącego roku, w Pałacu w Podstolicach, odbył się #meetblogin2021 – największy, ogólnopolski zjazd blogerek wnętrzarskich. Marka LuxDecor była oficjalnym partnerem wydarzenia.

W spotkaniu wzięły udział 24 opiniotwórcze blogerki. Przez te trzy dni wspólnie uczestniczyły w prezentacjach i warsztatach kreatywnych. Na jednym z nich miały możliwość poznania możliwości Farb kredowych LuxDecor Chalk-it. Warsztat, w trakcie którego uczestniczki miały za zadanie ozdobienie drewnianej tacy, prowadziła Ewa Wicenty, właścicielka pracowni Vicenty Home & Art oraz ambasadorka Farb LuxDecor Chalk-it.

-To już druga edycja #meetblogin z naszym udziałem – mówi Zuza Dominów, Marketing Manager w firmie Unicell Poland, właściciela marki LuxDecor. Ro temu prezentowaliśmy nasze efekty dekoracyjne, a teraz farby kredowe. To wydarzenie to nie tylko doskonała promocja marki. Niezwykle istotna jest też możliwość spotkania w jednym miejscu tylu kreatywnych i świadomych twórczyń internetowych. Bardzo cenimy ich opinie i pomysły, dlatego zawsze chętnie będziemy wspierać tę wartościową inicjatywę.

W tym roku #meetblogin odbył się po raz dziewiąty. Od początku pomysłodawczynią i główną organizatorką wydarzenia jest Ula Michalak, stylistka wnętrz i właścicielka bloga www.interiorsdesign.pl Główną ideą spotkań, poza możliwością zaprezentowania nowości z ofert partnerów, jest integracja środowiska influencerek zajmujących się szeroko pojętą tematyką wnętrzarską.

Fot. Sylwia Kisiel i Maciej Aronowicz.

Skin Peels – The Hampton Clinic, Bristol steroids for sale online best 25 mental health clinics information in hampton, ga with reviews – yp.com