PRACA OD ZARAZ

PRACA OD ZARAZ

PRODUKCJA I MAGAZYN W WASILKOWIE

PRODUKCJA I MAGAZYN W WASILKOWIE

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zapraszamy również studentów.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zapraszamy również studentów.

ZADZWOŃ TERAZ

885 554 887

885 554 887

KIM JESTEŚMY

Produkujemy farby i tynki dekoracyjne, impregnaty i bejce do drewna oraz inne preparaty niezbędne przy budowie lub remoncie domów i obiektów użytkowych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która już w drugim pokoleniu realizuje założenia organicznego rozwoju opartego na dostarczaniu trwałych i bezpiecznych rozwiązań, niezbędnych w procesie budowania, renowacji i dekoracji przestrzeni codziennego użytku. Nasza fabryka wraz z działem badawczo – rozwojowym i biurem handlowym mieści się w Wasilkowie na Podlasiu.

Średnia wielkość firmy z zatrudnieniem sięgającym 200 osób i jej rodzinne wartości sprawiają, że cały proces kreacji, opracowywania i produkcji naszych systemów ukierunkowany jest na rozumieniu, przewidywaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów. Zdolność szybkiej adaptacji produkcji umożliwia nam proponowanie dedykowanych rozwiązań dla inwestorów i generalnych wykonawców, dla których ma znaczenie najwyższa jakość usługi na każdym etapie realizacji inwestycji.

Wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy ciągle doskonali receptury, szukając najlepszego balansu pomiędzy poszczególnymi parametrami. Estetyka, trwałość, bezpieczeństwo i łatwość aplikacji to podstawowe zagadnienia, które zapewniają naszym produktom taką popularność. Współpracujemy zarówno z sieciami handlowymi, hurtowniami, pojedynczymi punktami handlowymi, jak i wykonawcami.

CO ROBIMY

Przedstawiamy nasze główne grupy produktowe, które odpowiadają różnym potrzebom naszych klientów praktycznie na każdym etapie budowy, remontowania i dekorowania domu, biura lub innych miejsc użyteczności publicznej.

LuxDecor

LUXDECOR

Najwyższej jakości impregnaty, oleje, bejce i lakiery do drewna, które sprawią, że otoczenie nabiera pełnych barw na długie lata.

Primacol Professional

PRIMACOL PROFESSIONAL

Kompletna oferta środków czyszczących i dezynfekujących, gruntowników, farb wewnętrznych i fasadowych oraz innych niezbędnych przy budowie i remoncie.

Primacol Decorative

PRIMACOL DECORATIVE

Systemy kreatywnej dekoracji, które sprawią, że wnętrza domu, biura, restauracji, czy hotelu nabierają zupełnie nowego, indywidualnego charakteru.

Fola

FOLA

Wszelkiego rodzaju folie specjalistyczne i budowlane, a w tym dachowe, fundamentowe, paroizolacyjne, pod ogrzewanie podłogowe oraz taśmy łączeniowe i narożnikowe.

Plasti King

PLASTIKING

Pełna oferta bardzo lekkich i trwałych parapetów wewnętrznych PVC i daszków do montażu nad drzwiami wejściowymi do budynków.

Kids Care

KIDSCARE

System zabezpieczeń, uchwytów, nakładek, osłon, zaślepek oraz innych akcesoriów zapewniających dziecku bezpieczne poruszanie się w domu.