Producent Systemu Kreatywnej Dekoracji marki Primacol zamieścił na swoim kanale Youtube dziewiętnaście nowych filmów instruktażowych. Produkcje prezentują działanie i możliwości wykorzystania poszczególnych produktów oraz tworzenie krok po kroku wybranych efektów dekoracyjnych. Jak właściwie przygotować podłoże pod konkretną dekorację? Jaki produkt wybrać do wnętrz stylizowanych? Jakie efekty dekoracyjne można uzyskać wykorzystując dany produkt? Jak prawidłowo aplikować produkty i w jaki sposób formować na ścianie pożądany wzór? Jak właściwie malować poszczególnymi farbami? Na te i wiele innych pytań odbiorcy znajdą odpowiedź oglądając nowe filmy z Systemu Kreatywnej Dekoracji marki Primacol.

-Staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę oraz wciąż zgłaszają się do nas osoby pytające o poszczególne produkty z naszej oferty, dlatego produkcja nowych filmów była nieunikniona – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor Działu Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland. Każdy z nich dedykowany jest jednemu produktowi i prezentuje jego działanie. Staraliśmy się możliwie najdokładniej pokazać każdy z etapów realizacji, od zabezpieczenia i przygotowania podłoża, przez nałożenie właściwego produktu, po zabezpieczenie go warstwą zewnętrzną. Wszystko zostało dokładnie przedstawione, a każdy etap wykonania jest dokładnie tłumaczony przez lektora. Chcieliśmy też wskazać, że każdy z produktów daje odbiorcy bardzo szerokie pole działań i możliwości, co wiąże się z nieskończoną ilością efektów, jakie można wykonać. Wszystko zależy od wyobraźni i umiejętności wykonawcy. Te filmy są więc wskazówką tego, co można osiągnąć wykorzystując produkty marki Primacol Decorative.

Dopełnieniem opisywanych produkcji jest infolinia, jaką producent marki Primacol Decorative uruchomił pod numerem 691 655 655.

Za jej pośrednictwem dzwoniący rozwieją swoje wątpliwości oraz uzyskają wszelkie niezbędne informacje na temat dekoracji wnętrz ich domów i mieszkań. Filmy prezentują działanie m.in. farb tablicowej i magnetycznej, farb strukturalnych, tynków, past strukturalnych i stiuków. Każdy z produktów dedykowany jest określonym stylom w aranżacji wnętrz i daje odbiorcy nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Mayo Clinic, Rochester send out call for donated masks | Post Bulletin daa test booster rochester marriott mayo clinic area in rochester, mn (hotels & motels) – 507-280-6000 | ablocal.com